סיורים בצפון | הבה נגלילה - טיולים בגליל וטיולי משפחות | וילות לדתיים - איפה למצוא וילות מיוחדות ופרטיות?

וילות לדתיים - איפה למצוא וילות מיוחדות ופרטיות?

החופש הגיע ואתם רוצים לצאת לנופש מפנק באווירה רוחנית ומסורתית? האפשרויות כבר לא כה ספורות כבעבר. וילות לדתיים יאפשרו לכם לנפוש בתנאי יוקרה, נוחות ופרטיות מבלי שתיאלצו להתפשר על הערכים שלכם כדוגמת שמירה על כשרות מסוימת או מקום נוח לתפילה בבית הכנסת הממוקם באזור.
מחפשים מקום פרטי ושקט לחופשה משפחתית? לרשותכם רשימת וילות לדתיים באתר וילה בשבילי.


וילות לדתיים – חופשה מוצלחת בעזרת ה'


בעבר אפשרות הנופש היחידה של דתיים הייתה נופש במלונות ייעודיים שלא תמיד סיפקו את דעתם. כעת, וילות לדתיים מציעות לכם וילות יוקרה עם כל התנאים לחופשה כשרה: מיטות יהודיות נוחות ומפנקות בחדרים הגדולים והמרווחים, חדרי שירותים ורחצה רבים שיקלו על עניין ההפרדה והצניעות, פלטות לשבת, כיורים מופרדים ובתי כנסת במרחק הליכה. בנוסף, ישנו מתחם חיצוני סגור ומופרד שבו תוכלו ליהנות מטבילה בבריכה מבלי לחשוש לצניעותכם.


למי זה מתאים?
כל שומרי המסורת והמצוות ייהנו מנופשי וילות לדתיים:

  • נופש משפחתי – רק אתם והמשפחה שלכם מבלים בסוף שבוע קסום שבו תוכלו להתרחק משגרת החיים וההמולה. תוכלו להתחבר איש לרעהו באווירה רוחנית, ערכית ושקטה.

  • נופש משפחות – אם אתם מעוניינים לנפוש עם המשפחה המורחבת, וילה תהיה אפשרות הנופש המושלמת עבורכם. החדרים הגדולים והמרווחים, חדרי הרחצה המופרדים והאטרקציות השונות יאפשרו לכם לשמור על הפרדה כשרה. אם תרצו, תוכלו לצאת לחרוש את הארץ במסלולי טיול שלווים ונעימים.

  • נופש חברים – אתם מעוניינים לצאת לנופש עם ילדיכם, זוג החברים המועדף עליכם וילדיהם? וילות לדתיים יאפשרו לכם ליהנות תוך הקפדה על הפרדה מוחלטת. כך שבזמן שהנשים ירחצו בבריכה, הגברים יוכלו ליהנות ממשחקי שולחן כמו סנוקר. ולאחר שהגברים יחזרו מתפילה באחד מבתי הכנסת הקרובים שבאזור, תוכלו לשבת מסביב לשולחן האוכל המפואר ולסעוד יחדיו ארוחת שבת או חג מפוארת ולזמר יחדיו מזמורים.

למה זה משתלם?
ראשית, כל הנופשים חולקים את המחיר הסופי כך שזה עשוי להיות משתלם הרבה יותר מבית מלון. בנוסף, העובדה שאתם לנים בוילה בתנאי הכול כלול מאפשרת לכם לחסוך בעלויות נלוות לחופשה, כמו סעודות בחוץ, אטרקציות ובילויים. הוילה עונה על כל הדרישות הללו. המטבח המאובזר יאפשר לכם לבשל סעודות ומטעמים כשרים לכל דבר, טעימים וזולים למדיי. מלבד זאת, תוכלו ליהנות מהאטרקציות בוילה בעלות הכלולה במחיר מבלי להוציא סכומים נוספים.

אטרקציות בוילה
הנה כמה מאפשרויות הפנאי בוילה שכולם ישמחו ליהנות מהן:

  • בריכה – מי לא אוהב להשתכשך בבריכה? דתיים יודעים שלעיתים הבילוי בבריכה הוא לא כה פשוט בשל תנאי ההפרדה שדורשים המתנה לשעות מסוימות. הבריכה בוילה תאפשר לכם להחליט בעצמכם איזו קבוצה נכנסת לבריכה. ובזמן שהגברים בבריכה, הנשים בוודאי ימצאו אפשרויות פנאי אחרות.

  • מסיבת ברביקיו – אם לא מדובר בשבת, תוכלו ליהנות מארוחה איכותית וטובה על האש שבה תסעדו בחוץ בחברותא.

  • ומחוץ לוילה – זה זמן טוב לצאת לטייל ולחקור את הנוף שמחוץ לוילה. תוכלו לטייל באופניים או להתהלך ולהתרשם מכל היופי הטמון בעולם.

 

>>לחזרה לדף מאמרים לחץ כאן