סיורים בצפון | הבה נגלילה - טיולים בגליל וטיולי משפחות | וילות עם בריכה פרטית - מדוע עדיפות על צימרים?

וילות עם בריכה פרטית - מדוע עדיפות על צימרים?

כשמתכננים חופשה, דילמה בלתי פתורה נותרת באוויר – האם כדאי להזמין מקום בצימר או בוילה?
אמת, השאלה לתשובה זו תלויה בסוג האנשים שיוצאים לחופשה.
זוג מבוגרים יעדיפו לשכור צימר קטן ונאה על פני וילה גדולה ורחבת ידיים, ואילו משפחה צעירה המגיעה לחופשה עם שני ילדים פעילים במיוחד, תעדיף לשכור דווקא את הוילה הגדולה.
על כל פנים, ככל שמתקדמים עם השנים, כן עולה הביקוש להשכרת וילות עם בריכה פרטית למטרות שונות.


וילה לכל מטרה
הוילה עדיפה על פני הצימר מכיוון שהיא לא משמשת רק לנופש, אלא גם למגוון רחב של אירועים. אלה כמה סיבות שבזכותן מעדיפים נופשים ומבלים רבים וילות עם בריכה פרטית על פני צימרים:

  • לחגוג אירוע גדול – ישנן וילות אשר יכולות להכיל כמות גדולה של אנשים. וילות אלה מתאימות לעריכת מסיבות כמו חתונה או אירוע מצווה. ישנם אנשים האוהבים ללכת נגד הזרם ולחגוג את האירוע הפרטי שלהם במקומות קטנים ואינטימיים יותר מאולם וגן אירועים, וזאת מבלי לוותר על יוקרה ותנאים נוחים להם ולכל המשתתפים. במקרה זה הוילה היא המקום המתאים ביותר לחוגגים אלה. 

  • מקומות לינה לחוגגים – בניגוד לצימר המספק חדרי שינה למספר מצומצם של מבלים, הוילה כוללת בדרך כלל כ-7 חדרים ולעתים אף יותר. חדרי לינה מפוארים אלה מספקים פתרון לאורחים הגרים רחוק ואינם יכולים להגיע לביתם בשעת לילה מאוחרת. 

  • לחיות בתוך אגדה – וילה טובה ואיכותית מעוצבת כארמון של ממש. אם אתם קופצים לביקור בגליל או בגולן כדי לצעוד במסלול מים מרענן, תוכלו לחזור לציוויליזציה בשעות הערב וליהנות מתנאים פאר של פעם אחת בחיים. החדרים הגדולים והמרווחים, הסלון המעוצב הגדול והמטבח המואר שבו ניתן לבשל מאכלים טעימים – כל אלה עומדים לרשותכם.

  • יותר מקום לאטרקציות – השטח הגדול של הוילה מספק אטרקציות רבות לנופשים. שכן, וילות עם בריכה פרטית אינן כוללות רק את הבריכה. ניתן לנצל את משחקי השולחן הפזורים בשטח הוילה (הוקי אוויר, פינג פונג, ביליארד ועוד), להכין בשרים באמצעות מערכת גריל משוכללת או לנוח על כיסאות נוח על שפת הבריכה ולתפוס קצת שיזוף בשמש.


המקום המושלם לחגיגת סוף סמסטר
וילות עם בריכה פרטית מתאימות במיוחד לסטודנטים הבאים לחגוג סוף סמסטר או סוף שנה. כך שאם סיימתם את כל המבחנים לתואר, או שצלחתם את שנת הלימודים הראשונה שלכם באוניברסיטה, זה הזמן לחגוג. למעשה, כל מה שהסטודנטים צריכים כדי לחגוג הוא בריכה וכמה בקבוקי בירה, וזה בדיוק מה שהוילה מספקת לחוגגים הרבים. כך שאם המחלקה שלכם כוללת 20 איש ואולי קצת יותר, תוכלו להזמין מקומות בוילה יוקרתית, לבלות על שפת הבריכה, לשמוע מוזיקה טובה באמצעות מערכת הגברה משוכללת, להכין פעילויות חברתיות שונות ועוד. כמו כן, הוילה היא פתרון טוב לסטודנטים אשר שתו יותר מדי ואינם יכולים לנהוג בדרך הביתה, בזכות פתרונות הלינה המפוארים שהיא מציעה.

 

>>לחזרה לדף מאמרים לחץ כאן