סיורים בצפון | הבה נגלילה - טיולים בגליל וטיולי משפחות | דף בית

סיורים בצפון עם הבה נגלילה

סיורים בגליל, הדרכות טיולים בגליל, בכרמל ובגולן, טיולי משפחות וטיולי קבוצות עם מורי דרך גליליים

"אי אפשר לחנך לאהבה, לא לאהבת האדם, לא לאהבת הטבע ולא לאהבת המולדת... באהבה אפשר להדביק את הזולת, אבל לא ביד חזקה ולא בזרוע נטויה" (עמוס עוז).

גדעון סגלי ואורן שורץ הם בני ארץ הגליל, מדריכי טיולים מומחים בידיעת הארץ. הם עוסקים שנים רבות באהבת הארץ והדבקת אחרים באהבה זו. מזה זמן הם עסוקים במחקר על "תבנית נוף מולדתם". המחקר כולל תחומים שונים: צמחייה, היסטוריה, ארכיאולוגיה, פולקלור, התיישבות ציונית ועוד.

גדעון ואורן מזמינים אתכם לצאת איתם לסיורים בצפון, לדרכים ולשבילים, הגלויים והנסתרים, לבקעות, להרים, לעצים לסיפורים לאנשים ולהישבות קסם בגליל. השניים מציעים מגוון רחב של סיורים בצפון, מטיולים קלילים למשפחות ועד טיולי איכות למתעניינים בנוף הגליל.

 

הסיורים בצפון כוללים, בין השאר, טיולי נושא וטיולי משפחות בצפון הארץ - בגליל המערבי, בגליל העליון, ברמת הגולן ובכרמל. ניתן, כמובן, להזמין גם הדרכות "רגילות" לכל מסלול טיול, ואנו מבטיחים שההדרכות הללו יהיו מרתקות ושונות מכל מה שאתם מכירים.

אז "הבה נגלילה"!

בברכת ואהבת ארצך כמוך
גדעון סגלי ואורן שורץ
צוות "הבה נגלילה"

 

 
המיוחדים שלנו

גני הבהאיים
טיול בנהריה
טיולים מומחזים עם מדריך שחקן
טיולים לקבוצות
טיולים למשפחות
טיולים במושבות העליה הראשונה

סיורים מומלצים בצפון

בעקבות הבהאים. סיור בנושא הדת הבהאית וסיור באתריה בגליל.
נבקר כמובן ב גני הבאיים, אבל גם במקומות שהיו עד עתה סגורים בפני הקהל הישראלי ופתוחים בפני הצליינים הבהאים בלבד. זהו סיור שייקח אתכם דרך היופי והטיפוח של הדת אך גם דרך ההיסטוריה, הפילוסופיה וכתבי הקודש שלה. הכניסה לאתרים דרך "הבה נגלילה" בלבד.

מאמרים

 

 

 

אתרים מומלצים: אבחון דידקטי | בתי ספר ברעננה | אריחים מצוירים